AcasaAcasa  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

O legenda.. spusa..de..., chiar sunt curios si yo...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
wos_haulin

Data de înscriere : 18/07/2008

MesajSubiect: O legenda.. spusa..de..., chiar sunt curios si yo...   Vin Aug 08, 2008 3:28 pm

by lucy

Tata mi-a spus ca a vorbit intr-o parcare la Constanta cu niste colegi neai lui{soferi de tir} ca VOLVO si SCANIA au avut acelas patron{adik cine lea inventat acum vreo 80-100 de ani} si acel om.. a avut 2 copii iar cand a murit i-a lasat BAIATULUi companya VOLVO iar FETEI companya SCANIA drept mostenire... iar cu timpul acestea 2 sau despartit...

SI daca va uitati bine la niste poze pe net... sa stiti ca modelele vechi de volvo si de scanie chiar seamana...

SPER CA NU V-AM PLICTISIT...dar mie mi sa parut interesant...astept pareri...despre asta...Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
VolVo FH12 460

Data de înscriere : 07/08/2008

MesajSubiect: O legenda.. spusa..de..., chiar sunt curios si yo...   Joi Aug 28, 2008 1:55 pm

sal mda am auzit si yo asta k tata lucra la edy si o auzit k asa ar fi fost scania&volvo la un loc si da cu timpu sor despartit alte amanunte nu stiu da dak aflu mai scriu aici:D
Sus In jos
aleemariusss

Data de înscriere : 23/09/2008
Varsta : 25
Localizare : Pitesti/Ploiesti

MesajSubiect: Re: O legenda.. spusa..de..., chiar sunt curios si yo...   Mar Sept 23, 2008 8:38 am

Si Scania lu tata mi.a zis k inainte era pe felie cu Volvo da au bagat divort(nusht de ce)...si acu isi vad fiecare de traseele lor...Smile) happy end...Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: O legenda.. spusa..de..., chiar sunt curios si yo...   

Sus In jos

O legenda.. spusa..de..., chiar sunt curios si yo...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Real World :: Camioane reale-
Mergi direct la: